Genel Medyumlar

Almanya Gerçek Medyum

Almanya Gerçek Medyumlar

Almanya'da Gerçek Medyumlar

Gizem ve mistik güçleri ellerinde barındıran ve bu ellerle muhteşem büyüler yaparak insanların sorunlarına çare olan medyumlar! Onlar eski tarihin bilinmez karanlıklarında sır gibi saklanmakta ve günümüze kadar gelen şöhretleri hala duyulmaktadır. Günümüz medyumları ile çalışanlar bilirler. Gerçek bir medyumla temasa girdiklerinde 6. hisleri gelişir. üçüncü gözleri geçici açılır. Bu hisler bir hafta belki 1 ay sürebilir. Fakat bu durumdan istemeselerde, görmeselerde fazlasıyla faydalanırlar.

Altıncı his neden gelişir. Çünkü medyumlar temas kurdukları kişilere enerji yüklerler. Bu kötü bir enerji değildir. Fakat bu gerçek bir durumdur. Sizde yapılan çalışma her ne ise bir parçası olursunuz. Bazen bir telefon çalar, açmadan kim olduğunu bilirsiniz. Kapı çalar kimin geldiğini bilirsiniz. Bu gibi durumlar gerçek bir medyumla temasa geçtiğinizde fazlasıyla kendisini hissettirmektedir.

Almanya Gerçek Medyum

Büyü çalışması, muska ve tılsımlar hepsi birer anın parçaları oluverirler. Zamanın durduğu ve sadece görünmeyenlerin harekete geçtiği andır o an! Yaptırdığınız büyünün gücüne göre yaşadıklarınız değişim gösterir. Kara büyüler, kırmızı büyüler ve en kötüleri bebek büyüleri. Bez bebek üzerine batırılan bir iğne insana ne kadar acı verir bilirmisiniz? Afrika’da hala yapılan ve kimi ülkelerde kullanılan bir kara büyü tarzı kötü büyüdür. 

Gerçek medyum yada büyücü tarafından yapılan bu büyü birinin şiddetle acı çekmesi için yaptırılır. Bazen iğne battığında aynı anda acıyı hissetmeyebilirler. Fakat o gün içinde bir hastalık yada bir ağrı onları inanılmaz rahatsız edecektir. Medyumların işleri gerçekten zordur. Sizler görünen şeylere savunma yaparken, onlar görünmeyenlere karşı savunma halinde olmalıdırlar. Tıpkı bizler gibi onların da iyileri var. Onlarında kötüleri vardır. Bu yüzden insanlar gerçek bir medyum bulduklarında onları bırakmakmazlar.

Bahsedilen bu üç kişiden birini bulursanız sakın kaybetmeyin. Çünkü hayatınızın belli yerlerinde lazım olabilir. İhtiyaç duyabilirsiniz. Çözümlenmeyen hastalıklar, bilinmeyen sesler, bitmeyen sorunların arkasında büyü, muska, musallat olabilir. Bu yüzden ilk olarak bakım yaptırmak gerekmektedir.